Get the Flash Player to see this player
 

239 MБ
9 мин : 20 сек
1920 x 1072
3800 просм.
02 ноя 2016Одобряю
Запомнить
Текущий кадр

15 жовтня 2016 року, з нагоди захисника вітчизни та Покрови Пресвятої Богородиці, в с. Васіщеве на території військового стрільбище національної гвардії України, Харківським осередком федерації вій

Альбом військово-спортивна гра. (1 видео)

15 жовтня 2016 року, з нагоди захисника вітчизни та Покрови Пресвятої Богородиці, в с. Васіщеве на території військового стрільбище національної гвардії України, Харківським осередком федерації військово-спортивних баготоборств Харківської області разом з офіцерами військової частини 3005 та за підтримкою Харківської районної адміністрації, комунальної установи «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», була проведена районна військово-спортивна гра.

Цей захід проходив згідно з планом заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді Харківського району, з метою формування психологічної та фізичної готовності молоді до виконання громадянського і конституційного обов’язку, щодо відстоювання національних інтересів держави та масового залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я.

Прийняти участь у військово-спортивній гри виявило бажання понад 60 дітей віком від 7 до 17років з різних куточків Харківського району, а саме : с. Хролі, с. Руські Тишки, с. Циркуни, с.Кулиничи, смт. Покотилівка,

смт Безлюдівка, смт. Рогань, смт. Васіщево, смт. Пісочин, смт. Буди, смт. Високий, с.Хорошеве та м. Мерефа, які займаються в секціях військово-спортивних баготоборств та готовились до цього випробування.

Офіцери військової частини 3005 провели заняття з вогневої підготовки тактико-технічні характеристики озброєння, яке мається в Національній гвардії України. Підлітки охоче виконали нормативи по неповному розбиранню, складанню зброї та приготуванню до стрільби з різних положень. З юнаками допризовного віку були проведенні заняття з тактичної підготовки, навичками поводження із зброєю в різноманітних умовах

Під час проведення військово-спортивній гри майбутні захисники Вітчизни виконували різноманітні нормативи військової справи. Вони виконували практичні елементи загальновійськового бою у складі відділення, що до пересуванню по полю бою та розгортання відділення. Змагалися в стрільбі з пневматичної зброї та метали на дальність учбові гранати. Напружена боротьба розгорнулась під час тактико-спеціальній гри із застосуванням точних копій реальної зброї, використання гранат і розтяжок. Під час гри дітлахи практично виконували переміщення зі зброєю в полі бою, маскування, виявлення супротивника та ураження його.

В перервах між змаганнями досвідченні фахівці Харківського районного осередку федерації військово-спортивних багатоборств проводили заняття з стрільби із пневматичної гвинтівки та пістолетів, метали імітаційні гранати.

Під час перерви між змаганнями та тренуванням діти скоштувала справжню польову кашу, обмінювались враженнями і набутим досвідом.

Юнаки залишились задоволені та висловили щирі слова вдячності організаторам цього заходу та військовослужбовцям вч 3005.По закінченню заходу всі діти отримали дипломи та стали справжніми друзями, які з повним натхненням будуть чекати наступних зустрічей на цих заходах.

https://vk.com/album-59082019_237167681Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts