Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”


03-04 лютого 2018 року, відбувся Кубок Харківського району з військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство».

03-04 лютого 2018 року, відбувся Кубок Харківського району з військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство».03-04 лютого 2018 року, відбувся Кубок Харківського району з військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство». Завдяки підтримки збоку Харківської державної адміністрації та Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» зиагання пройшли на вищому рівні. Кубок Харківського району з ВСБ проходив два дні: перший день змагались в стрільбі з пневматичної гвинтівки в тирі Пісочинського колегіуму (смт. Пісочин), та на другий день в запеклій боротьбі всестильового бою на базі МКДЮСШ № 7 (м. Харків ). В дійсних змаганнях приймали участь 16 спортивних команд, це понад 180 спортсменів з різних куточків Харківського району та гості змагання ДЮСШ№7(м.Харків) і збірна команда Чугуївського району. 
За підсумками змагання спортсмени отримали відповідні дипломи, медалі та кубки за перші місця. Окрім цього, були розіграні командні кубки серед команд Харківського району, гостей і господарів змагання. В найбільшій за кількістю учасників у ваговій та віковій категорії. Призові місця серед команд Харківського району розташувались таким чином: перше місце отримала команда з с. Циркуни, друге місце посіла команда з с. Покатилівка та третє здобула команда з смт. Буди. Серед гостей та господарів змагання перше місце отримала збірна команда Харківського району, друге місце збірна команда Чугуївського району та третє місце зайняла команда з м.Харкова. Під час змагання спортсмени пройшли випробування та проявляли волю до перемоги, у зв’язку з чим, були заохочені в цих номінаціях. Спортсмени Харківського району, які отримали призові місця, увійшли до складу збірної команди, та приймуть участь в чемпіонаті Харківської області 15-17 лютого 2018року. 
Побажаємо всім учасникам змагання в подальшому яскравих перемог та незабутніх вражень. https://www.facebook.com/media/set/…Создан 08 фев 2018