Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

17.12.2017року, у м. Харкові в МК ДЮСШ№7 відбувся Чемпіонат м.Харкова серед новачків з військово – спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство». В цьому заході приймало участь понад 130 новачків спортсменів. Наші юні спортсмени у кількості 23 дітей

17.12.2017року, у м. Харкові в МК ДЮСШ№7 відбувся Чемпіонат м.Харкова серед новачків з військово – спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство». В цьому заході приймало участь понад 130 новачків спортсменів. Наші юні спортсмени у кількості 23 дітей17.12.2017року, у м. Харкові в МК ДЮСШ№7 відбувся Чемпіонат м.Харкова серед новачків з військово – спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство». В цьому заході приймало участь понад 130 новачків спортсменів. Наші юні спортсмени у кількості 23 дітей з Харківського району не могли пропустити цей захід, для яких це були перші змагання цього рівня. Наші співвітчизники перші свої кроки в цьому виді спорту проводили в спортивних залах Харківського району: с. Хролі, с. Руські Тишки, с. Циркуни, смт. Покотилівка, смт Безлюдівка, смт. Рогань, смт. Васіщево, смт. Пісочин, смт. Високий,с Буди та м. Мерефа. 
Завдяки наполегливості у напруженій боротьбі наші землякі-спортсмени були спроможними завоювати 12 призових місць, з них 4 спортсменів стали чемпіонами міста. Вітаємо чемпіонів міста: Коваленко Денис, Сегаль Артем, Гриценко Максим, Луценко Степан та призерів: Цапко Даніїл, Медведев Михайло, Єрьомін Тімур, Завада Микита, Косяченко Дмитро, Михальський Андрій, Тересін Ігор,Машталір Владислав. 
Побажаемо юним спортсменам наступних перемог в цьому складному виді спорту, але дуже потрібному в дійсному часі. 
https://vk.com/album-59082019_250315370Создан 19 дек 2017