Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

На виконання програми “Молодь України” та плану заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді з 18.06.2017 року по 01.07.2017 року, за підтримкою керівництва Харківської районної державної адміністрації, Харківського обласного центру фізично

На виконання програми “Молодь України” та плану заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді з 18.06.2017 року по 01.07.2017 року, за підтримкою керівництва Харківської районної державної адміністрації, Харківського обласного центру фізично 

ЗаголовокЗаголовок 1Заголовок 2Заголовок 3
Строка 1 11 12 13
Строка 2 21 22 23
Строка 3 31 32 33
Строка 4 41 42 43
Строка 5 51 52 53
Футер (подвал) таблицы

На виконання програми “Молодь України” та плану заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді з 18.06.2017 року по 01.07.2017 року, за підтримкою керівництва Харківської районної державної адміністрації, Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Харківською районною громадською організацією військово-спортивним клубом «Скорпіон» був проведений військово-спортивний табір. 
Під час проведення військово-спортивного табору було задіяне понад 40 дітей віком від 6 до 17 років із різних куточків Харківського району та м. Харкова, які підвищували свою спортивну майстерність щоденними тренуванням з бойового двоборства. Крім цього протягом всього часу показали свої фізичні якості під час бігу, плавання, підтягування, метання гранат, рухливих іграх. Показали влучність в стрільбі, спритність під час подолання смуги перешкод, вміння виконувати нормативи з тактичної підготовки, яка включала себе пересування по полю бою, розгортання відділення, копання та обладнання окопу. Реалізували свої навички переміщенні в полі бою із застосуванням точних копій реальної зброї (страйкбольного обладнання), використання гранат і розтяжок, маскування, виявлення супротивника та ураження його під час військово-спортивній гри. Із захопленням орієнтувались на місцевості за допомогою топографічних картах під час тактико-спеціальній грі, навчались перетинати переправи за допомогою мотузок та інших хитрощів туризму. 
Всі зазначені етапи увійшли в «Спартакіаду -2017», яка включала в себе змагання з військово-прикладного семиборство, військово-спортивної гри «Патріот», пішохідного туризму та рухливих ігор. За підсумками «Спартакіади -2017» були визначені переможці, які нагороджені відповідними дипломами та медалями. По закінченню напружених щоденних заходів, діти вечорами грали в улюблені ігри та могли просто відпочивати милуючись мальовничим краєвидом біля річки Сіверський Донець. 
В цей же час на виконання плану військово-спортивних та національно-патріотичних заходів присвячених Дню Конституції України, військово-спортивний табір відвідували співробітники національної гвардії України, національної поліції, північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції та Харківського об’єднаного районного військового комісаріату. Гості військово-спортивного табору проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу, теоретичні та практичні заняття з різних напрямків починаючи з медичної підготовки, військової справи, правових знань та закінчуючи охороною громадського порядку. Різноманітні заняття були розвантажені з боку Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділенням національного олімпійського комітету України в Харківській області, які провели черговий етап фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо» та надали допомогу в проведенні щорічного оцінювання фізичної підготовленості під час військово-спортивного табору. 
Діти та юнаки залишились задоволені проведеним часом та висловили щирі слова вдячності організаторам заходів і гостям військово-спортивного табору. 
На завершення військово-спортивного табору під час урочистого закриття юні захисники зробили показовий виступ самозахисту для гостей, після чого отримали сертифікат та сувеніри від відділення національного олімпійського комітету України в Харківської області, після чого традиційно вечорі була святкова дискотека та «Кемп-фаєр». 
Цей захід був справжнім випробуванням для майбутніх захисників нашої держави, тому бажаємо їм в подальшому навчатись цієї нелегкій військовій справі, але дуже потрібної в дійсний час. 
https://vk.com/album-59082019_245442622Создан 03 авг 2017