Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

30.06.2017 року, з метою профілактики правопорушень у процесі підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки учнівської молоді була організована зустріч між дітлахами Харківського района та м.Харкова із співробітниками Національн

30.06.2017 року, з метою профілактики правопорушень у процесі підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки учнівської молоді була організована зустріч між дітлахами Харківського района та м.Харкова із співробітниками Національн30.06.2017 року, з метою профілактики правопорушень у процесі підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки учнівської молоді була організована зустріч між дітлахами Харківського района та м.Харкова із співробітниками Національній поліції України. 
Співробітники поліції провели «Шкільну презентацію» з комплексом сучасних учбових заходів для дітей Харківського району від найменшого до старшого шкільного віку, під час яких вони змогли дізнатись про свої права та основи безпечної і законної поведінки, ознайомилися з роботою нової поліції, навчились звертатися по допомогу і взаємодіяти з поліцейськими. Крім цього співробітники поліції розповіли, як надавати першу медичну допомогу при нещасних випадках та діяти при надзвичайних обставинах. 
Понад 40 дітлахів віком от 9 до 16 років з великим захопленням одягали спецзасоби співробітників поліції та сідали за кермо спец автомобіля поліції відчувши себе справжніми захисниками правопорядку. 
Дійсний захід співпав із закінченням військово-спортивного табору громадської організації Військово-спортивного клубу «Скорпіон», на урочисте закриття були запрошені гості табору. Під час якого співробітники поліції були приємно уражені яскравим показовими виступами самозахисту та розбиванням дерев'яних дошок з боку дітей. Після чого всі діти були нагородженні дипломами та медалями за підсумками проведеної спартакіади під час табору, а з боку співробітників поліції отримали книжки, що до особистої безпеки. 
Діти та юнаки залишились задоволені від проведеної зустрічі та висловили щирі слова вдячності організаторам цього заходу та Національній поліції м.Харкова. 
https://vk.com/album-59082019_245767590Создан 03 авг 2017