Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

29.06.2017 року, згідно плану заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді на місці розташування військово-спортивного табору, була проведена зустріч між дітлахами та співробітникам воєнізованого формування Північно-Східного міжрегіональног

29.06.2017 року, згідно плану заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді на місці розташування військово-спортивного табору, була проведена зустріч між дітлахами та співробітникам воєнізованого формування Північно-Східного міжрегіональног29.06.2017 року, згідно плану заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді на місці розташування військово-спортивного табору, була проведена зустріч між дітлахами та співробітникам воєнізованого формування Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. 
Під час зустрічі співробітники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу, що до умов проходження в Харківському міжрегіональному воєнізованому формуванні. 
Була проведена лекція що до додержання безпеки при виявленні небезпечних вибухових речей, принцип дії та площа ураження під час можливого вибуху. 
Підліткам показали зразки засобів самозахисту, активної оборони та штатної зброї, були роз’ясненні технічні характеристики вищезазначених речей. Після чого дітлахи власноручно спробували одягнути засоби самозахисту. 
Для формування психологічної та фізичної готовності молоді до виконання громадянського і конституційного обов’язку, щодо відстоювання національних інтересів та незалежності держави та служби воєнізованих формуваннях України, були проведенні спільні заняттях з тактичної підготовки з юнаками допризовного віку. Під час занять юнаки практично виконували переміщення зі зброєю в полі бою, маскування, виявлення супротивника та ураження його, за допомогою точних копій реальної зброї (страйкбольних приводів). 
На закінчення занять юні захисники зробили показовий виступ самозахисту для гостей табору. 
Діти та юнаки залишились задоволені від проведеної зустрічі та висловили щирі слова вдячності організаторам цього заходу та бійцям воєнізованого формування Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. 
https://vk.com/album-59082019_245765209Создан 03 авг 2017