Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

З нагоди Дню Конституції України, 28.06.2017 року згідно плану заходів військово-спортивних та національно-патріотичних заходів на місці розташування військово-спортивного табору, була проведена зустріч між дітлахами та співробітниками військової частини

З нагоди Дню Конституції України, 28.06.2017 року згідно плану заходів військово-спортивних та національно-патріотичних заходів на місці розташування військово-спортивного табору, була проведена зустріч між дітлахами та співробітниками військової частиниЗ нагоди Дню Конституції України, 28.06.2017 року згідно плану заходів військово-спортивних та національно-патріотичних заходів на місці розташування військово-спортивного табору, була проведена зустріч між дітлахами та співробітниками військової частини 3005. 
Під час зустрічі співробітники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу, що до підвищення престижу і розвитку мотивації молоді до служби в збройних силах України. Діти з уважно переглядали фільм про різні умови проходження служби в Національній Гвардії України. 
Підлітки своїми очами подивились та з зацікавленістю слухали військовослужбовців про екіпіровку бійця Національної Гвардії України під час бойових дій та за додержанням громадського порядку. Після чого по бажанню одягали засоби захисту бійця. 
З підлітками було проведено заняття з медичної підготовки. Наші юнаки власноручно навчались надавати медичну допомогу умовно-постраждалим від вогнепальної зброї та транспортування пораненого. 
На закінчення занять юні захисники зробили показовий виступ самозахисту для гостей табору. 
Діти та юнаки залишились задоволені від проведеної зустрічі та висловили щирі слова вдячності організаторам цього заходу та військовослужбовцям Національної гвардії України. 


https://vk.com/album-59082019_245706658Создан 03 авг 2017