Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

26.06.2017 року комунальна установа «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Департаменту молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, спільно з відділенням національного олімпійського коміте

26.06.2017 року комунальна установа «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Департаменту молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, спільно з відділенням національного олімпійського коміте26.06.2017 року комунальна установа «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Департаменту молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, спільно з відділенням національного олімпійського комітету України в Харківській області, провів черговий етап фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо» в військово-спортивному таборі громадської організації військово-спортивного клубу «Скорпіон», серед дітей Харківського району та м. Харкова. 
Діти з задоволенням продемонстрували свою готовність до змагань, підтримуючи один одного та відповідально підходячи до завдань естафети та рухливих ігор. Кожен учасник проявив свої здібності в спритності, швидкості та влучності під час змагань. Всі спортсмени впорались з усіма змаганнями на відмінно. На завершення свята показали злагодженість команди в рухливих іграх та перетягуванні канату. 
За підсумками проведеного заходу, діти були нагороджені дипломами і медалями комунального закладу «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та сувенірами від відділення національного олімпійського комітету України в Харківської області. 
Діти залишились задоволені та висловили щирі слова вдячності організаторам цього заходу. показавши кращі підсумки свою 

https://vk.com/album-59082019_245681314Создан 03 авг 2017