Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

з 12 травня по 14 травня 2017 року відбувся Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств в розділі бойове двоборство, який проводився на базі спортивного комплексу КЗКДЮСШ «ХТЗ» у м. Харків. В змаганнях національного рівня приймали участь понад

з 12 травня по 14 травня 2017 року відбувся Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств в розділі бойове двоборство, який проводився на базі спортивного комплексу КЗКДЮСШ «ХТЗ» у м. Харків. В змаганнях національного рівня приймали участь понадз 12 травня по 14 травня 2017 року відбувся Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств в розділі бойове двоборство, який проводився на базі спортивного комплексу КЗКДЮСШ «ХТЗ» у м. Харків. 
В змаганнях національного рівня приймали участь понад 17 областей, показати свою майстерність виявило бажання понад 600 учасників. Приємно відзначити, що більша частина членів збірної команди області складала із спортсменів Харківського району. В напруженій боротьбі за підсумками двох розділів змагань (стрільба та всестильовий бій) 27 спортсмени вибороли призові місця та принесли в скарбничку району 32 медалі з різних версій змагань. Чемпіонами та призерами Чемпіонату України стали: Акімов Єгор, Андрієнко Олена, Аркатов Микита, Безрук Артур, Блудов Андрій, Богатирьова Анна, Вільхівський Валентин, Віннік Едгар, Головаш Руслан, Дешевих Данііл, Дроздов Андрій, Заплотний Борис, Звєрєв Артем, Каплун Іван, Кармаза Денис, Кузьменко Кирило, Кулемза Олег, Левін Іван, Лисенко Олександр , Лук`яненко Микита, Нетецький Володимир, Осипенко Юрій, Попов Денис, Романів Роман, Рум`янцев Георгій, Шпилька Сергій, Якушев Владислав. 
Одночасно з цим Чемпіонатом проводився Всеукраїнський дитячий турнір з 
військово-спортивних багатоборств у розділі «бойове двоборство», в якому прийняло участь 19 дітей Харківського району. Наймолодші учасники змагань, віком 6-9 років, завойовували призові місця нарівні з дорослими спортсменами. При цьому проявивши наполегливість одинадцять спортсменів спроможні були вибороти 17 призових місць , а саме: Артьомов Артем Олександрович, Дунаєв Ростислав Романович, Катречко Максим Дмитрович, Ковалевський Олексій Сергійович, Краснокутський Микита, Курило Герман Андрійович, Лотін Іван Максимович, Науменко Владислав, Олініченко Дмитро Олександрович, Харитонов Микола, Хохлов Ілля . 
Високій рівень майстерності було проявлено завдяки підтримці з боку керівництва Харківського районної державної адміністрації, керівництва Харківського районного осередку федерації військово-спортивних баготоборств та наполегливості і самовідданості тренерського складу федерації. 
Цей складний прикладний вид спорту, в якому треба вміти влучно стріляти та мати добру фізичну підготовку, надає можливість сформувати психологічну та фізичну готовність молоді до виконання громадянського і конституційного обов’язку, щодо відстоювання національних інтересів та незалежності держави. 
Сподіваємося, що керівники всіх рангів на місцях мешкання спортсменів, підтримають своїх жителів, які займають призові місця на національному рівні. Тим самим підтримають розвиток військово-спортивного спрямування на своїй території, яке дуже потрібно в даний час. 

https://vk.com/album-59082019_244490956


Создан 03 авг 2017