Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

31.03.2017 року, на військовому стрільбищі військової частини 3005 с. Васіщево, були проведені заняття вогневої підготовки, тактико спеціальної підготовки та тактичної медицини з юнаками допризовного віку. Наші юнаки власноручно навчались надавати медичну

31.03.2017 року, на військовому стрільбищі військової частини 3005 с. Васіщево, були проведені заняття вогневої підготовки, тактико спеціальної підготовки та тактичної медицини з юнаками допризовного віку. Наші юнаки власноручно навчались надавати медичну31.03.2017 року, на військовому стрільбищі військової частини 3005 с. Васіщево, були проведені заняття вогневої підготовки, тактико спеціальної підготовки та тактичної медицини з юнаками допризовного віку. Наші юнаки власноручно навчались надавати медичну допомогу умовно-постраждалим від вогнепальної зброї та транспортування пораненого. Практично виконували переміщення із зброєю в різних умовах, уважно слухали характеристики гранат та інших видів зброї, тренувались виконувати норматив неповного розбирання та збирання учбового автомату. Своїми очами дивились тренування бійців Національній Гвардії України. 
Вище зазначений захід проводиться з метою реалізації «Плану заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді в Харківському районі на 2017 рік» та формування психологічної та фізичної готовності молоді до виконання громадянського і конституційного обов’язку, підвищення престижу і розвиток мотивації молоді до служби в Національній Гвардії України. 

https://vk.com/album-59082019_243241307Создан 03 авг 2017