Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

27.03.2017 року була проведена ознайомча екскурсія патріотично виховного змісту на базі Факультету військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» з понад 80 підлітками та дітла

27.03.2017 року була проведена ознайомча екскурсія патріотично виховного змісту на базі Факультету військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» з понад 80 підлітками та дітла27.03.2017 року була проведена ознайомча екскурсія патріотично виховного змісту на базі Факультету військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» з понад 80 підлітками та дітлахами Харківського району та м. Харкова. 
Під час екскурсії юнаків ознайомили з умовами проходження навчання та мешкання курсантів на Факультеті військової підготовки, історією факультету, із військовою технікою сухопутних військ і стрілецької зброєю, яка перебуває на озброєнні Збройних Силах України. Були ознайомленні із засобами захисту цивільної оборони , умовами виживання в лісі. 
Підлітки уважно та з зацікавленістю слухали викладачів про умови навчання, своїми очами подивились де мешкають курсанти, з захопленням тримали бойову зброю, засоби захисту та радіозв’язку. Змогли сісти за бойовими машинами та уявити себе справжніми військовослужбовцями. Діти та юнаки залишились задоволені від проведеної ознайомчої екскурсії та висловили щирі слова вдячності організаторам цього заходу та військовослужбовцям Факультеті військової підготовки. 
Вище зазначений захід був проведений завдяки плідною співпрацею Громадської організації “Військово-спортивний клуб «СКОРПІОН»” та Факультету військової підготовки, з метою реалізації та підвищення престижу і розвиток мотивації молоді до служби в Національній Гвардії України. 
https://vk.com/album-59082019_243040299Создан 03 авг 2017