Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

25 березня 2017 року, в с. Коротич на території аеродрому Харківського аероклубу ім. В.С.Гризодубової, Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»” за підтримкою Харківської районної адміністрації та комунальної установи «Харківський обла

25 березня 2017 року, в с. Коротич на території аеродрому Харківського аероклубу ім. В.С.Гризодубової, Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»” за підтримкою Харківської районної адміністрації та комунальної установи «Харківський обла25 березня 2017 року, в с. Коротич на території аеродрому Харківського аероклубу ім. В.С.Гризодубової, Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»” за підтримкою Харківської районної адміністрації та комунальної установи «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», була проведена районна військово-спортивна гра. 
Цей захід проходив згідно з планом заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді Харківського району, з метою формування психологічної та фізичної готовності молоді до виконання громадянського і конституційного обов’язку, щодо відстоювання національних інтересів держави та масового залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я. 
Прийняти участь у військово-спортивній гри виявило бажання понад 60 дітей віком від 7 до 17років з різних куточків Харківського району, а саме : с. Хролі, с. Руські Тишки, с. Циркуни, с.Кулиничи, смт. Покотилівка, смт Безлюдівка, смт. Рогань, смт. Васіщево, смт. Пісочин, смт. Буди, смт. Високий, с.Хорошеве та м. Мерефа, які займаються в секціях військово-спортивних баготоборств та готовились до цього випробування. 
Під час проведення військово-спортивній гри майбутні захисники Вітчизни виконували різноманітні нормативи військової справи. Вони виконували практичні елементи загальновійськового бою у складі відділення, що до пересуванню по полю бою та розгортання відділення. Змагалися в стрільбі з пневматичної зброї, одягали протигази та метали на дальність учбові гранати. Напружена боротьба розгорнулась під час тактико-спеціальній гри із застосуванням точних копій реальної зброї, використання гранат і розтяжок. Під час гри дітлахи практично виконували переміщення зі зброєю в полі бою, маскування, виявлення супротивника та ураження його. 
В перервах між змаганнями досвідченні фахівці військово-спортивного клубу проводили заняття з стрільби із різних видів пневматичної гвинтівки та пістолетів різних, метали імітаційні вибухові гранати та спробували навички альпінізму спускаючись по похилій стіні будівлі. Обов’язковим атрибутом цього заходу була справжня польова каша, яку діти скоштували із задоволенням, обмінювались враженнями і набутим досвідом. Після підведення підсумків всі діти отримали дипломи. 
На завершення заходу господарі аеродрому провели екскурсію в музей літаків. Діти та юнаки із задоволенням оглядали літальні засоби різних модифікацій та змогли відчути себе справжніми льотчиками перебуваючи в кабіні пілота. 
Всі учасники заходу залишились задоволені та висловили щирі слова вдячності організаторам цього заходу та господарям аеродрому та стали справжніми друзями, які з повним натхненням будуть чекати наступних зустрічей на цих заходах. 

https://vk.com/album-59082019_242988800Создан 03 авг 2017