Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

Кубок Харківського району з військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство» с. Пісочин 05 лютого 2017 року.

04-05.02.17 року в с. Пісочин відбувся Відкритий Кубок Харківського району з військово-спортивних багатоборств в розділі «бойове двоборство».
Завдяки всебічній допомозі с боку комунальної установи «Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», адміністрацією Пісочинської селищної ради та адміністрації Харківського району дійсні змагання пройшли на вищому рівні.
В напруженій боротьбі всестильового бою та стрільби з пневматичної зброї виборювали призові місця дівчата та хлопчики з 16 спортивних команд, з наступних селищ та міст Харківського району: м. Мерефа (інструктор Попов Д.О.), м. Південне (інструктор Соломянов О.В.), смт.Рогань (інструктор Шпилька С.О), смт. Пісочин (інструктор Мільшин О.В.) смт. Покотилівка (інструктора Безрук А.О.), с. Карачівка (інструктор Гога В.І) смт Високий (інструктор Попов Д.О.), cмт. Васищево (інструктор Шпилька С.О.), смт. Безлюдівка (інструктора Заплотний Б.), с. Хролі (інструктор Попов Д.О.), с. Руські Тишки (інструктора Кармаза Д.), с. Циркуни (тренер Левін В.І.), с. Буди (інструктор Путря О.С.). Також були гості змагань: СК «Воїн»(Зміїв) , СК «Рись» (смт Есхар), Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 7(м.Харків).
Загалом в цьому заході прийняло участь понад 200 спортсменів та ще більше глядачів, які підтримували спортсменів та були вражені від видовищних показових виступів та напружених поєдинків все стильового бою. Традиційно найбільша категорія була серед 8-9 річним хлопцям вагою до 32 кг, які виборювали призові місця серед 17 учасників. Всі спортсмени показали високій рівень підготовки, але були і кращі команди які отримали кубки. На цих змаганнях серед команд Харківського району перше місце посіла команда з с. Циркуни завоювала 10 призових місць (5 перших місць, 3 других місць та 2 третіх місць), друге місце посіла команда з Покотилівка, яка завоювала 8 призових місць (3 перших місць, 2 других місць та 3 третіх місць) та третє місце посіла команда з с. Буди, яка завоювала 8 призових місць (2 перших місць, 3 других місць та 1 третіх місць). Підсумок між гостями змагань розподілились наступним чином : перше місце СК «Рись» , друге місце МК ДЮСШ №7 та трете місце СК «Воїн».
Крім цього всі переможці отримали медалі, дипломи та кубки за перші місця з різних номінацій та солодощі за другі місця. Всі учасники отримали пам’ятні плакати.
Для наших спортсменів це підготовчий етап для участі у Чемпіонаті Харківської області з бойового двоборства , який відбудеться в м. Харкові 24-25 лютого 2017 року, тому побажаємо нашім співвітчизникам наступних перемог у цьому складному виді спорту, але дуже потрібному у теперішньому часі.