Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

Вітаємо всіх членів Харківського районного осередку федерації військово-спортивних багатоборств з днем народження !!!

Вітаємо всіх членів Харківського районного осередку федерації військово-спортивних багатоборств з днем народження !!!Вітаємо всіх членів Харківського районного осередку федерації військово-спортивних багатоборств з днем народження !!!
26.11.2008 була зареєстрована наша громадська організація,  яка з кожним роком збільшує своїх членів в кожному куточку Харківського району. Протягом дійсного часу було проведено безліч спортивних та прикладних заходів, семінарів, зборів, військово-спортивних та патріотичних ігор, літних таборів та вишколів. Щорічно до складу національної збірної команди України попадають наші спортсмени. Завдяки самовідданості тренерського складу, наші спортсмени завойовували призові місця на всіх змагання національного та міжнародного рівня. Плідним успіхом було отримання не тільки спортивних розрядів, а ще й спортивних звань, так з 2011 року понад 40 спортсменів отримали кандидата майстри спорту України, 11 майстрів спорту України, 2 майстра спорту України міжнародного класу та 1 заслужений майстер спорту України. 
Керівництво осередку висловлює щиру вдячність всім хто небайдужне відносився до цієї важливої справи та постійному налагодженні системності військово-патріотичного виховання з урахуванням вікових особливостей дітей та учнівської молоді та піклуванню щодо зростання спортивної майстерності та фізичної рівня членів нашої організації.Создан 27 ноя 2016