Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

18 по 20 листопада 2016 року, в м. Харкові, відбувся Чемпіонат Світу з військово-спортивних багатоборств, розділ «Бойове двоборство»

З 18 по 20 листопада 2016 року, в м. Харкові, відбувся Чемпіонат Світу з військово-спортивних багатоборств, розділ «Бойове двоборство». Показати свою майстерність в стрільбі та всестильовому бої виявило бажання понад 300 спортсменів з 20 країн світу (Азербайджан, Ангола, Болгарія, Гана, Грузія, Конго, ДР Конго , Іран, Королівство Марокко, Ліван, Пакистан, Палестина, Білорусь, , Узбекистан, Казахстан, Камерун, Південний Судан, Сирія, Туркменістан України).
Урочисте відкриття проводив засновник та президент Міжнародної Спілки громадських організацій «Розвитку військово-спортивних баготоборств» Зайцев С. В., який разом з заступником Міністра молоді та спорту України Войтовичем Я. В., побажали успіхів спортсменам в цьому виді спорту.
Значний вклад скарбничку досягнень нашої держави принесли спортсмени Харківського осередку федерації військово спортивних багатоборств, які змогли перемогти в своїх вікових і вагових категоріях та завоювали призові місця на Чемпіонаті Світу в особистому заліку в двох розділах змагання (стрільба з пневматичної зброї та всестильовий бій). Свій рівень майстерності наші співвітчизники показали у шести версіях Чемпіонату Світу, починаючи з самої мужньої категорії в всестильового бою повного контакту (Б-4 та Б-3), не менш напружених категорій з дозованим та легким контактом (Б-2 та Б-1) та видовищних показових виступах (Б-5 та Б-6).
В напруженій боротьбі наші спортсмени були спроможними завоювати 10 золотих, 7 срібних та 16 бронзових медалі, у сукупності 33 призових місць.
Одночасно з Чемпіонатом Світу проходив Всеукраїнський Чемпіонат серед дітей віком 6-7років та 8-9 років, цьому заході Чедія Олег Віталійович(30.09.2007рн) посів1 місце , а Вільхівський Валентин Іванович (08.02.2007рн) посів 2 місце.
Харківський осередок федерації військово-спортивних багатоборств висловлює вітання всім спортсменам , які приймали участь в цьому заході та щиру вдячність тренерському складу та батькам спортсменів.