Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

28.10.2016 року, на базі військової частини 3005 Національної гвардії України була проведена ознайомча екскурсія патріотично виховного змісту

28.10.2016 року, на базі військової частини 3005 Національної гвардії України була проведена ознайомча екскурсія патріотично виховного змістуЗ нагоди 72-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників та «Плану заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді в Харківському районі на 2016 рік», 28.10.2016 року, на базі військової частини 3005 Національної гвардії України була проведена ознайомча екскурсія патріотично виховного змісту , з підлітками та дітлахами Харківського району, які мешкають в наступних місцях району: с. Хролі, с. Руські Тишки, с. Циркуни, смт. Покотилівка, с.Кулінічі, с.Карачьовка, смт Безлюдівка, смт. Рогань, смт. Васіщево, смт. Пісочин, смт. Високий , м.Мерефа, м. Південне.

Під час екскурсії юнаків ознайомили з умовами проходження служби в Національній Гвардії , історією частини, бойовою технікою та із стрілецької зброєю, яка перебуває на озброєнні.

Підлітки уважно та з зацікавленістю слухали військовослужбовців про умови життя та служби, своїми очами подивились де мешкають солдати строкової служби, з захопленням тримали бойову зброю, засоби захисту та радіозв’язку. Змогли сісти за бойовими машинами та уявити себе справжніми військовослужбовцями. Діти та юнаки залишились задоволені від проведеної ознайомчої екскурсії та висловили щирі слова вдячності організаторам цього заходу та військовослужбовцям вч 3005.

Вище зазначений захід був проведений завдяки плідною співпрацею Харківським районним осередком федераці та керівництвом військової частини 3005, з метою реалізації та підвищення престижу і розвиток мотивації молоді до служби в Національній Гвардії України.https://vk.com/album-59082019_237587222Создан 02 ноя 2016