Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

08-09.10.2016року відбувся Відкритий чемпіонат Харківського району з військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство»

08-09.10.2016року відбувся Відкритий чемпіонат Харківського району з військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство» 

08-09.10.2016року відбувся Відкритий чемпіонат Харківського району з  військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство», який проходив за підтримкою за підтримкою комунальної установи «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»»,  у м. Харкові на базі МКДЮСШ№7.

В цих змаганнях приймали участь 20 спортивних команд, з наступних селищ та міст Харківського району: м. Мерефа, м Південне, смт. Покотилівка,  смт. Пісочин, смт. Кулінічі, с. Хролі, смт Васіщево, с. Циркуни, смт  Безлюдівка,  с. Руські Тишки, смт. Рогань, смт Високий, с. Карачьовка, с. Буди, смт. Хорошеве, у тому числі були гості змагань: команда  МКДЮСШ7 (м.Харків), команда Чугуївського району, команда  Дергачівського району, команда Золочівського району, управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області.

Загальна кількість учасників складала понад 180 спортсменів, які в напруженій боротьбі за підсумками двох розділів змагань (стрільба та всестильовий бій) посіли відповідні місця та отримали дипломи та медалі, крім цього спортсмени отримали кубки з різних номінацій. Чотири спортсмена отримали кубки, як влучні стрільці різних вікових категорій, вони змогли вибити 29  з 30 очок. Також були вручені кубки, за видовищний бій, волю до перемоги, найшвидшу перемогу больовим прийомом. https://vk.com/album-59082019_237014377

Приємно відзначити високий рівень спортсменів , які входять в збірну команду Харківської області та збірну команду України. Які на національному рівні спроможні показати свою майстерність. Так до складу збірної команди Харківської області увійшли 3 спортсмена, яка виборола 2 загально командне місце у Кубку України з бойового двоборства. Кубок України проходив  в м. Одесса, 08-09.10.2016року. В скарбничку перемог збірної команди, додав перше місце Романчук Іван, який став чемпіоном  в найскладнішій версії Б-4, де дозволяється наносити удари, які можуть привести до нокауту та не заборонені удари коліном та ліктем. https://vk.com/album-59082019_237014327

Високій рівень майстерності було проявлено завдяки підтримці з боку керівництва Харківського районної державної адміністрації,  керівництва Харківського районного осередку федерації військово-спортивних баготоборств та  наполегливості і самовідданості тренерського складу федерації.

Цей складний прикладний вид спорту, в якому треба вміти влучно стріляти та мати добру фізичну підготовку, надає можливість сформувати психологічну та фізичну готовність молоді до виконання громадянського і конституційного обов’язку, щодо відстоювання національних інтересів та незалежності держави.

 Сподіваємося, що керівники всіх рангів на місцях мешкання спортсменів, підтримають своїх жителів, які займають призові місця на національному рівні. Тим самим підтримають розвиток військово-спортивного спрямування на своїй території, яке дуже потрібно в даний час.

Найближчим часом 18-20.11.2016 року в м. Харкові пройде чемпіонат Світу з бойового двоборства, будемо сподіватись що наші хлопці гідно виступлять на цих змаганнях. Побажаємо їм перемог в цьому складному виді спорту.

https://vk.com/album-59082019_237014377

https://vk.com/album-59082019_237014327

 

 

 

 Создан 11 окт 2016