Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

військово-патріотичного вишкіл Харківського району присвяченого Дню молоді (спортивно-технічний семінар з цілодобовим перебуванням дітей) в період з 27.06.2016 року по 10.07.2016року

військово-патріотичного вишкіл Харківського району присвяченого Дню молоді (спортивно-технічний семінар з цілодобовим перебуванням дітей) в період з 27.06.2016 року по 10.07.2016рокуВідповідно «Плану заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді в Харківському районі на 2016 рік», за підтримкою керівництва Харківської районної державної адміністрації, Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», навчального центру оперативно рятувальної служби цивільного захисту безпосередньо Харківським районним осередком федерації військово-спортивних багатоборств на базі навчального центру оперативно – рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України ( с. Ватутіне) був проведений військово-патріотичного вишкіл Харківського району присвяченого Дню молоді (спортивно-технічний семінар з цілодобовим перебуванням дітей).
Під час проведення заходу в період з 27.06.2016 року по 10.07.2016року було задіяне 33 дитини віком від 7 до 17 років із різних куточків Харківського району та м. Харкова, які протягом всього часу показали свої фізичні якості під час бігу, підтягування, метання гранат, рухливих іграх. Показали влучність в стрільбі, виконували нормативи з тактичної підготовки, спеціальної підготовки та реалізували свої навички під час військово-польового виходу.
Військово-патріотичного вишкіл включав в себе різноманітні навчання та змагання «Спартакіада -2016». В залік « Спартакіади -2016» увійшли змагання з військово-прикладного семиборство (підтягування на перекладині,біг на 100м,плавання на 50 м., метання гранати Ф-1 на дальність, подолання смуги перешкод, загальна контрольна вправа (ЗКВ), стрільба з пневматичної (ПГ) гвинтівки, біг на 3км.), польовий вихід із військово-патріотичною грою «Страйкбол» ( практичне виконання переміщення в полі бою із застосуванням точних копій реальної зброї, використання гранат і розтяжок, маскування, виявлення супротивника та ураження його), військово-спортивна гра «Патріот» (тактико-спеціальна підготовка: теоретична підготовка, нормативи з тактичної підготовки (пересування по полю бою, розгортання відділення, копання та обладнання окопу), тактико-спеціальна гра, спеціальна підготовка: одиночна стройова підготовка, стрільба з пневматичної зброї, виконання обов’язків солдата в повсякденному житті та показові виступи самозахисту.), пішохідний туризм та рухливі ігри (футбол, баскетбол, настільний теніс).
Фахівцями навчального центру оперативно – рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України проводились заняття з альпіністської та спелеологічної підготовки, ознайомили з учбовими експонатами, характеристики артилерійських боєприпасів, авіаційних боєприпасів, вибухових пристроїв, аварійно-рятувальне обладнанням підрозділів МНС та ознайомлення з навчальним машинодром та радіо полігоном.
Офіцери військової частини 3005 розповіли дітям про види та тактико-технічні характеристики озброєння, яке мається в Національній гвардії України. Провели заняття з вогневої підготовки, підлітки виконали нормативи по неповному розбиранню, складанню зброї та приготуванню до стрільби з різних положень.
Проводилась культурно-масова програма з переглядом фільмів, дискотек та святкування Івана Купала.
Традиційно під час закриття вишкілу спортсмени підготували свої показові виступи самозахисту від зброї . З урочистою нагодою були вручити посвідчення кандидата майстри спорту України: Скрипкіну Максиму, Якушеву Євгену та Бойкову Дмитру. Всі учасники заходу отримали медалі та дипломи з відповідним зайняти місцем. Окрім цього кожний учасник отримав сертифікат.
Цей захід був справжнім випробуванням для майбутніх захисників нашої держави, тому бажаємо їм в подальшому навчатись цієї нелегкій військовій справі, але дуже потрібної в дійсний час.

https://vk.com/album-59082019_233675456Создан 22 июл 2016