Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

26 березня 2016 року, в м. Мерефа,районна військово-спортивна гра.

26 березня 2016 року, в м. Мерефа,районна військово-спортивна гра. 

26 березня 2016 року, в м. Мерефа, Харківським  осередком  федерації військово-спортивних баготоборств Харківської області разом з Мереф'янською міською радою та за підтримкою Харківської районної адміністрації, комунальної установи «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», була проведена районна військово-спортивна гра.

Цей захід проходив згідно з планом заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді Харківського району,  з метою формування психологічної та фізичної готовності молоді до виконання громадянського і конституційного обов’язку, щодо відстоювання національних інтересів держави та масового залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я.

Прийняти участь у військово-спортивній гри виявило бажання понад 60  дітей віком від 7 до 17років з різних куточків Харківського району, а саме : с. Хролі, с. Руські Тишки, с. Циркуни, с.Кулиничи, смт. Покотилівка, смт  Безлюдівка, смт. Рогань, смт. Васіщево, смт. Пісочин, смт. Буди, смт. Високий та м. Мерефа, які займаються в секціях військово-спортивних баготоборств та готовились до цього випробування.

Під час проведення військово-спортивній гри діти виконували різноманітні  нормативи  військової справи. Вони на час одягали протигаз, виконували практичні елементи загальновійськового бою у складі відділення, що до пересуванню по полю бою та розгортання відділення.  Змагалися  в стрільбі з пневматичної зброї та метали на дальність учбові гранати. Напружена боротьба розгорнулась під час тактико-спеціальній гри із застосуванням точних копій реальної зброї, використання гранат і розтяжок. Під час гри дітлахи практично виконували переміщення зі зброєю в полі бою, маскування, виявлення супротивника та ураження його. Вище зазначені заходи  були перейняти з військово-спортивної гри «Патріот» серед допризовної молоді та  змагання з військово-прикладного семиборства.

В перервах між змаганнями досвідченні фахівці Харківського районного осередку федерації військово-спортивних багатоборств проводили заняття з приводу поводження із зброєю та інших хитрощів військової справи, тренувались стріляти із пневматичної гвинтівки та  пістолетів, навчались розбирати учбовий автомат Калашникова, метали імітаційні гранати.

 Під час перерви між змаганнями та тренуванням діти скоштувала справжню польову кашу, обмінювались враженнями і набутим досвідом.

По закінченню заходу всі діти отримали дипломи та стали справжніми друзями, які з повним натхненням будуть чекати наступних зустрічей на цих заходах.

https://vk.com/album-59082019_230242087Создан 28 мар 2016