Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

12 березня 2016 року, на базі ліцею з підвищеною військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради, у смт Есхар, Чугуївського району, Харківської області відбувся Відкритий Кубок Чугуївського району з військово-спортивних багатоборств у розділі "Всестилевий бій"   присвячений   Міжнародному  жіночому дню 8 березня.

На цих змаганнях приймало участь  4 команди по 15 спортсменів (відповідно регламенту змагань), із Зміївського району, Харківського району, Чугуївського району та з міста Харкова. Кожна дитина віком від 7 до 17 років у визначеній своїй ваговій категорії в напруженій боротьбі в розділі змагань «всестильовий бій» виборювали призові місця. За підсумками особистих місць змагань, командні місця розподілились наступним чином: перше командне місце посіла команда Чугуївського району, друге командне місце  команда Харківського району  та третє командне місце посіла команда Зміївського району.

Приємно відзначити, що всі спортсмени збірної команди Харківського району посіли призові місця, здобувши 15 медалей  в скарбничку району, з них 4 перших призових місць, 5 других та 6 третіх призових місць.

Бажаємо нашим спортсменам подальших перемог.