Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

районна військово-патріотична гра 07.11.2015 (Циркуни)

07 листопада 2015 року, в с. Циркуни у Митрищеному яру, згідно з планом заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді Харківського району була проведена районна військово-патріотична гра. 

Вже в п’ятий раз  за останні два роки за підтримкою Харківської районної адміністрації та під керівництвом голови Харківського осередку федерації військово-спортивних баготоборств Левіна Володимира, з метою налагодження системності військово-патріотичного виховання з урахуванням вікових особливостей дітей та учнівської молоді , формування психологічної та фізичної готовності молоді до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо відстоювання національних інтересів та незалежності держави, підвищення престижу і розвиток мотивації молоді до державної та військової служби проводяться районні військово-патріотичні ігри серед допризовної молоді та дітлахів Харківського району. Так і цього разу, 07 листопада 2015 року, в с. Циркуни у Митрищеному яру, згідно з планом заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді Харківського району  була проведена  районна військово-патріотична гра.

В цьому заході  приймало участь понад 60 дітей віком від 7 до 17років з різних куточків Харківського району, а саме : с. Хролі, с. Руські Тишки, с. Циркуни, смт. Покотилівка, смт  Безлюдівка, смт. Рогань, смт. Васіщево, смт. Пісочин, смт. Буди, смт. Високий та м. Мерефа.  Досвідченні фахівці Харківського районного осередку федерації військово-спортивних багатоборств  (інструктора: Шпілька С.О., Попов Д.О., Тімченко О.В.,)  безпосередньо проводили заняття з приводу поводження зі зброєю та інших хитрощів військової справи, після чого діти грали у  військово-патріотичну  гру  із застосуванням точних копій реальної зброї, використання гранат і розтяжок. Під час гри дітлахи практично виконували переміщення зі зброєю в полі бою, маскування, виявлення супротивника та ураження його. Одночасно в одній грі були задіяне дві команди по 20 дітей, які в повній екіпіровці показували свою військову майстерність. В цей же час інші команди тренувались стріляти із пневматичної гвинтівки,  пістолетів, навчались розбирати навчальний пістолет Макарова, метати учбові гранати, навчались одягати протигаз та ставити намет. Деякі вище зазначені заходи  були перейняти з військово-спортивної гри «Патріот» серед допризовної молоді.  Під час перерви між тренуванням діти скоштувала справжню польову кашу, яку приготували батьки дітей разом з організаторами заходу. На завершення всі учасники військово-патріотичні ігри отримали диплом. (https://vk.com/album-59082019_223712560)

 Создан 08 ноя 2015