Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

24-25.10.2015року, відбувся Відкритий чемпіонат Харківського району з військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство
24-25.10.2015року, відбувся Відкритий чемпіонат Харківського району з військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство», який традиційно проходив на спортивній базі МКДЮСШ №7 (м. Харків, пр. Московський, 246б), за підтримкою адміністрації Харківського району, Харківським обласним центром фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» та голови Харківського районного осередку федерації військово-спортивних багатоборств Харківської області Левіна Володимира.
В цих змаганнях приймали участь понад 22 спортивних команд зрізних куточків Харківського району, насамперед: м. Мерефи, смт. Безлюдівки, с. Руські Тішки, с. Хролі, смт. Рогань, смт. Покотилівки, смт Васіщево, с. Циркунів , смт Південий, с. Буди, с. Пісочин, с.Високий, у тому числі гості змагань: Золочівського району, Чугуївського району та м.Харкова. Загальна кількість учасників складала понад 200 спортсменів. Наймолодшим учасникам змагань було по 6 років, які виборювали призові місця на рівні з іншими спортсменами. В цей раз складно було 8 річним хлопцям вагою до 32 кг, для багатьох це було перші змагання,а виборювати місця приходилось серед 10 супротивників. Приємно відзначити, що 40 спортсменів відповідно з положенням про Єдину спортивну класифікацію України з видів спорту, що не входять до програми олімпійських ігор, виконали спортивний розряд з військово-спортивних багатоборств в розділі бойове двоборство. Для наших спортсменів це підготовчий етап для участі у Чемпіонаті Світу з бойового двоборства , який відбудеться в м. Харкові 20-22 листопада 2015 року, тому побажаємо нашім співвітчизникам наступних перемог в цьому виді спорту.
https://vk.com/album-59082019_223194525Создан 01 ноя 2015