Громадська організація “Військово-спортивний клуб «Скорпіон»”

24-26.04.2015 року, у м. Харкові відбувся Чемпіонат України з військово – спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство».

Чемпіонат України з військово – спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство». 

24-26.04.2015 року, у м. Харкові відбувся Чемпіонат України з  військово – спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство». На цих змаганнях приймало участь понад 450 спортсменів практично зі всіх областей України. В тому числі 50 спортсменів мешканців Харківського району, які увійшли у склад збірної команди Харківської області. Збірна команда Харківського району складала з різних вікових категорій , наймолодші учасники були с  10 років та тренувались в різних куточках району, а саме шкільних спортивних залах: с. Хролі, с. Руські Тишки, с. Циркуни, смт. Покотилівка,  смт. Рогань, смт. Васіщево, смт. Пісочин та  м. Південне. Всі спортсмени були переможцями обласних змагань та відповідально віднеслись до цього заходу, прийняли участь в тренувальних зборах на спортивній базі МКДЮСШ № 7.

Чемпіонат України проводився на базі спортивного комплексу «Школи вищої спортивної майстерності». В напруженій боротьбі за підсумками двох розділів змагань (стрільба та всестильовий бій) наші спортсмени вибороли 28  призових місць, а це 7  бронзових медалей, 11 срібних медалей та 10 золотих медалей  За підсумками дійсного заходу спортсменам будуть присвоєні відповідні спортивні розряди та звання.

Цей чемпіонат був одним із найскладніших для спортсменів у зв’язку з тим, що він є відбірковим до Чемпіонату Світу, який відбудеться в грудні цього року.

Високі показники в цьому виді спорту були досягнуті завдяки постійним тренуванням  в секціях військово-спортивних багатоборств, та всебічної підтримки з боку керівництва Харківської районної державної адміністрації.

Побажаємо нашім співвітчизникам наступних перемог в цьому виді спорту.

https://vk.com/album-59082019_215178837

 Обновлен 22 ноя 2016. Создан 29 апр 2015